Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому, якості вироблюваної нами продукції, ми приділяємо особливу увагу. Проте, процес виробництва, украй вередлива річ. Тому, ми украй ретельно підходимо до питання рекламації. Наполегливо рекомендуємо, при виборі товару, бути уважним, заздалегідь вивчивши розділ Таблиця розмірів“.

Важливо розуміти, що розмірні сітки різних виробників одягу- різні. Якщо Ви носите футболку, приміром, розміру- L, не факт, що Вам підійде цей же розмір іншого виробника.

Усі товари виготовляються індивідуально під замовника, тобто, підпадають під Статтю №13, частина 5, пункт 3 в законі “Про захист прав споживачів”. У нім говориться про те, що вироби, виконані індивідуально під клієнта, не підлягають обміну або поверненню.

Виключенням є – брак виробу.

Обмін або повернення коштів здійснюється з наступних причин:

  • Не підійшов розмір, розмір не відповідає “Таблиці розмірів”
  • Брак товару (дірка, затягування, тріщина, скол, вм’ятина, інші ушкодження)
  • Відсутній елемент замовленого принта, принт не відповідає затвердженому макету (не додрукована буква, частина малюнка, зайві плями, смуги, спотворення кольору принта)

Що не є причиною для обміну або повернення коштів :

  • Вам не підійшов розмір, на якому Ви наполягли, ігноруючи рекомендації нашого менеджера і характеристики нашої продукції у розмірній таблиці
  • Вас не влаштував колір або фасон виробу.
  • Вам не підійшов розмір товару, який Ви оплачували при отриманні в офісі, заздалегідь примірявши його при оформленні замовлення.
  • Ви виявили граматичну помилку, відсутність елементу в малюнку готового виробу, виготовленого по Вашому макету.

У разі виявлення браку, ми гарантуємо обмін товару або повернення засобів повному об’ємі за товар.

Для цього, Вам необхідно сфотографувати товар, брак на товарі та відправити нам на пошту triartzp@gmail.com фотографію браку, № замовлення, або бланк замовлення, з детальним описом проблеми. Менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни і допоможе розв’язати проблему що виникла. У разі обміну товару, доставка робиться за рахунок нашої компанії.