Сублімаційний друк

Цей спосіб дуже широко використовується у виробництві ряду популярної сувенірної і комерційної продукції, маючи очевидні переваги на ряду з іншими видами друку. Ряд матеріалів для нанесення, досить широкий: кераміка, тканини, метал, скло і інші матеріали, що мають спеціальне полімерне покриття або зміст синтетики в тканинах. При нагріванні, молекули сублімаційного чорнила, проникають в полімер, або синтетичний матеріал  і залишаються там назавжди. Цей метод забезпечує високу зносостійкість відбитку, стійкість до багатократного прання, вигоранні на сонці, а якість зображення виглядає яскраво, з чіткою деталізацією.

На виході, маємо можливість робити друк на таких предметах як : футболки, прапорці, чашки, фляги, келихи, термоси, сумки, рюкзаки, металеві пластини, брелоки, пазли, фартухи, маски та інше.

Мабуть, єдиним мінусом є обмеженість в матеріалах і кольорах тканини: тільки світлі тони тканини і, мінімум, 60% синтетичних матеріалів в матеріалі.

Прямий друк DTG (Direct to garment)

Прямий друк на тканині- сучасна технологія, що дозволяє робити повнокольоровий друк фотографічної якості, безпосередньо на футболку (толстовку, світшот і тд) з ідеальною чіткістю друку, дрібною деталізацією, градієнтом, безпосередньо забарвлюючи волокна тканини, але не просочуючи їх наскрізь.

При друці використовується сучасне, екологічно-чисте чорнило на водній основі і тканині (бавовна 100%), що дозволяє наносити зображення навіть на дитячий одяг. Принт, забарвлюючи волокна тканини, практично не відчуємо тактильний, зносостійкий, не вицвітає на сонці і витримує багатократні прання без втрати якості.

Принцип друку.

Заздалегідь, футболка обробляється спеціальним праймером, після, поміщається в спеціальний принтер, наноситься зображення, далі, принт закріплюється за допомогою термо-пресса- футболка готова.

Термотрансферний друк (Флєкс-плівка)

Термотрансферний друк – перенесення зображення з проміжного матеріалу (флєкс-плівка) на основний продукт (футболка, майка, кепка, інше) за допомогою термічної обробки.

Ця технологія дозволяє наносити логотипи, написи, цифри, комбіновані зображення на усі види тканини. Термотрансферная друк широко використовується для брендування одягу, спецодягу, нанесення різних зображень на сумки, рюкзаки, кепки, футболки і толстовки. Матеріал є одним з самих зносостійких, витримує величезну кількість прань без втрати первинного стану.

Ця технологія чудово підходить для нанесення одноколірних, векторних зображень або написів на текстильні матеріали. Також, можна використати флекс-плівку різних кольорів, склавши двох або трибарвний комбінований візерунок.